Policjanci pomogli w eskorcie do szpitala dziecka, które połknęło substancję chemiczną

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 22.06.2022 12:08,
Policjanci z Żywca pomogli kierowcy, który utknął w korku. Mężczyzna wiózł do szpitala swojego 2-letniego synka, który połknął substancję chemiczną.
Policjanci pomogli w eskorcie do szpitala dziecka, które połknęło substancję chemiczną

Kilka dni temu około 15.00 policjanci z Wydziału Prewencji żywieckiej komendy oczekiwali na światłach w rejonie skrzyżowania ulic Dworcowej i Wesołej. W pewnym momencie podbiegł do nich mężczyzna i zapytał, którą drogą najszybciej dostanie się do szpitala. Liczyła się każda sekunda, bowiem wiózł 2-letniego synka, który połknął substancję chemiczną. Z uwagi na to, że w mieście panował spory ruch, policjanci natychmiast pomogli rodzinie i pilotowali samochód do szpitala.

O tym, że historia zakończyła się szczęśliwie, dowiedzieliśmy się kilka dni temu. Rodzice dziecka, wdzięczni policjantom za pomoc, wysłali podziękowania do radia. Poinformowali też, że chłopczyk po badaniach i obserwacji wrócił do domu.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy