Poszukiwany czterema listami gończymi wpadł w Bielsku-Bialej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 11.08.2021 13:11,
Policjanci z pierwszego komisariatu zatrzymali 35-letniego mieszkańca Bielska-Białej poszukiwanego czterema listami gończymi.
Poszukiwany czterema listami gończymi wpadł w Bielsku-Bialej

We wtorek po południu dyżurny pierwszego komisariatu odebrał zgłoszenie od rodziny 14-latka, który w poniedziałek został napadnięty w rejonie popularnych bielskich bulwarów, a sprawca napaści miał właśnie spacerować po Osiedlu Złote Łany.

Na miejsce zostali skierowani mundurowi, którzy wylegitymowali wskazanego mężczyznę. Po sprawdzeniu go w policyjnej bazie danych okazało się, że jest poszukiwany czterema listami gończymi, ponieważ ma do odbycia karę 4 i pół roku pozbawienia wolności.

Stróże prawa ustalili, że w poniedziałek w rejonie Bulwarów Straceńskich do 14-latka podszedł zatrzymany przez nich mężczyzna i działając z tylko sobie znanych pobudek, po krótkiej rozmowie uderzył go w twarz. Wówczas sprawca zdołał uciec, nim na miejsce dotarli stróże prawa. Kiedy we wtorek nastolatek, będąc ze swoją rodziną w innej części miasta, rozpoznał agresora z dnia poprzedniego, wezwano Policję.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do zakładu karnego. Śledczy z pierwszego komisariatu ustalają teraz dokładne przyczyny i okoliczności napaści na nastolatka. O jego dalszym losie zdecyduje niebawem prokurator.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy