Poszukiwany listami gończymi schował się w piwnicy

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 16.01.2023 12:41,
Trafił już do więzienia, gdzie spędzi ponad 6 miesięcy za popełnione przestępstwa.
Poszukiwany listami gończymi schował się w piwnicy
Śledczy z Wydziału Kryminalnego bielskiej komendy prowadzili poszukiwania za 33-letnim mieszkańcem Bielska-Białej, który poszukiwany był na podstawie dwóch listów gończych i nakazu doprowadzenia. Kryminalni rozpoczęli intensywne czynności, by namierzyć poszukiwanego.


Policjanci ustalili, że może przebywać w miejscu swojego zameldowania w centrum miasta. Gdy 12 stycznia udali się pod wskazany adres, do środka zostali wpuszczeni przez matkę poszukiwanego. Kobieta w rozmowie z policjantami zapewniała ich, że syna nie ma w domu i od dłuższego czasu nie miała z nim kontaktu. Mimo tego policjanci postanowili dokonać przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i piwnicznych za 33-latkiem.

Doświadczenie i intuicja nie zawiodły ich. Już po chwili okazało się, że kobieta celowo wprowadziła w błąd policjantów, ponieważ jej syn ukrywał się za stertą starych opon w piwnicy. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do aresztu. Spędzi tam teraz 6 miesięcy.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy