Pożar składowiska odpadów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 16.05.2024 08:44,
Przyczynę pożaru ustala będąca na miejscu policja.
Pożar składowiska odpadów
W czwartek (16.05) nad ranem zakończyła się gaśnicza na terenie na terenie firmy zajmującej się selektywną zbiórką odpadów komunalnych w Czechowicach-Dziedzicach.


Pożar odpadów komunalnych został zauwazony w środę przed godziną 23:00. W akcji gaśniczej uczestniczyło 7 zastepów strażacy pożqarfnej.

- Kiedy jednostki przybyły na miejsce zdarzenia, na miejscu była ochrona obiektu i nikt nie potrzebował pomocy medycznej. Ogniem objęte były śmieci o powierzchni ok. 100 mkw. Ponadto zagrożona była maszyna do rozdrabniania selektów, budynek biurowy oraz sąsiednie hale. Zadysponowano na miejsce kolejne zastępy samochodów ciężkich gaśniczych z terenu miasta. Po niecałej godzinie od przyjazdu pierwszego zastępu, pożar udało się opanować, nie dopuszczając tym samych do jego rozprzestrzenienia na budynek, maszynę i sąsiednią hale. Następnie strażacy przystąpili do dogaszenia, śmieci ze stert były wywożone przy pomocy ładowarki na plac obok ,a tam przegrzebywane i przelewane wodą - infoirmuje Komenda Miejska PSp w Bielsku-Białej.

Przyczynę pożaru ustala będąca na miejscu policja.foto: OSP ,,Czechowice'' w Czechowicach - Dziedzicach

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy