Przestępstwo w oku kamery

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 01.04.2022 08:44,
Policjanci z Komisariatu I Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawców, którzy przy użyciu przywłaszczonej karty płatniczej dokonali nieuprawnionych transakcji za kwotę blisko 500 złotych.
Przestępstwo w oku kamery

Do zdarzenia doszło w dniu 11 lutego 2022 roku około godziny 17. W rejonie sklepu Lewiatan przy ulicy Żywieckiej nieustalony sprawca przywłaszczył znalezioną kartę płatniczą mBanku. Następnie przy użyciu tej karty, dwóch działających wspólnie sprawców na stacji paliw Orlen i w położonym opodal stacji paliw salonie akwarystycznym przy jej użyciu zapłacili zbliżeniowo za zakupy o łącznej wartości blisko 500 złotych.

Policja publikuje wizerunek sprawców, który zarejestrowały kamery monitoringu, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich tożsamości.

- Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawców przestępstwa, o kontakt z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej pod nr tel. 47 85 701-00, [email protected] lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 85 712 55. Zapewniamy anonimowość!

- informuje bielska policja w komunikacie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy