Rowerzysta potrącony przez samochód

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 12.01.2022 14:00,
Policjanci z bielskiej komendy wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności wczorajszego potrącenia rowerzysty w Czechowicach-Dziedzicach.
Rowerzysta potrącony przez samochód

Wczoraj we wczesnych godzinach porannych na ulicy Kotulińskiego w Czechowicach-Dziedzicach doszło do potrącenia 63-letniego rowerzysty. Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia; kierujący osobowym fiatem 53-latek wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa rowerzyście, w wyniku czego doszło do zderzenia, podczas którego ten odniósł obrażenia i został zabrany do szpitala, gdzie pozostał na leczeniu.

Dokładne przyczyny i okoliczności wypadku drogowego wyjaśnią teraz śledczy z bielskiej komendy pod nadzorem prokuratury.

Policja apeluje o ostrożność do wszystkich użytkowników dróg i zwracanie szczególnej uwagi na ich niechronionych uczestników.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy