reklama

Sześciu nietrzeźwych o poranku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 28.03.2023 13:44,
Sześciu nietrzeźwych o poranku

W poniedziałkowy poranek policjanci zatrzymali 8 "praw jazdy". W grupie zatrzymanych 6 kierujących popełniło przestępstwo, mieli we krwi od 0,5 do przeszło 1 promila alkoholu. U 50 – latka kierującego samochodem marki Opel, który został zatrzymany na ul. Karpackiej w Bielsku-Białej badanie wykazało nawet przeszło dwa promile alkoholu w organizmie. 2 to sprawcy wykroczeń (od 0,2 do 0,5 promila).

Policjanci przypominają, że celem akcji „Trzeźwy poranek” jest wyeliminowanie z naszych dróg tych, którzy siadają za kierownicę po wypiciu alkoholu. Bielscy policjanci w wybranych dniach tygodnia, we wczesnych godzinach rannych, na drogach dojazdowych (np. podczas oczekiwania na zmianę świateł) przeprowadzają w mieście i powiecie zmasowane kontrole trzeźwości kierowców.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy