reklama

Bezdomny ukradł wózek dla dziecka

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 20.03.2023 14:25,
Bielscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł wózek spacerowy z klatki schodowej jednego z bloków w centrum Bielska-Białej.
Bezdomny ukradł wózek dla dziecka
Do zdarzenia doszło 16 marca 2023 roku około godz. 12:00. Z relacji ojca dziecka wynikało, że wózek znajdował się na klatce schodowej bloku, w którym mieszka.

Po ujawnionej kradzieży policjanci niezwłocznie podjęli działania, aby ustalić sprawcę i odzyskać wózek dla dziecka. Dzielnicowy z bielskiej „trójki” mł. asp. Mateusz Tchórzewski na podstawie własnych ustaleń szybko wytypował sprawcę, który już po czterech godzinach od kradzieży został zatrzymany, a dziecięcy wózek odzyskany. Sprawcą okazał się bezdomny, któremu został przedstawiony zarzut kradzieży. Za dokonane przestępstwo grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy