reklama

Donald Tusk w niedzielę będzie w Żywcu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Wiadomości, 15.03.2023 09:25,
Spotkanie odbędzie się 19 marca w Żywcu.
Donald Tusk w niedzielę będzie w Żywcu

W ramach nieoficjalnej jeszcze kampanii wyborczej przed jesiennymi wyborami parlamentarnymi w niedzielę (19.03) do Żywca przyjedzie szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk.

Spotkanie odbędzie się o godzinie 17:00 w sali widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury przy Al. Wolności 4 w Żywcu.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich zainteresowanych, więc może przyjść każdy chętny. Nie są wymagane specjalne zaproszenia, jak to często bywa przy okazji spotkań z szefem PiS Jarosławem Kaczyńskim. Spotkanie z Donaldem Tuskiem odbędzie się w ramach przedwyborczej akcji PO „Tu jest przyszłość”.

Z kolei w piątek w Węgierskiej Górce odbędzie się spotkanie z parlamanterzystami PO. Początek o godz. 16:00 w sali konferencyjnej hotelu Beskidian przy ul. 3-go Maja 12.

foto: materiały prasowe

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy