Włamywacze zatrzymani na gorącym uczynku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 28.03.2022 09:11,
Nawet 10 lat w więzieniu może spędzić dwóch mieszkańców powiatu żywieckiego, którzy włamali się do domku letniskowego.
Włamywacze zatrzymani na gorącym uczynku

Kilka dni temu do jednego z domków letniskowych znajdujących się na terenie Węgierskiej Górki przyjechali jego właściciele. W pewnym momencie kobieta zauważyła dwóch mężczyzn wynoszących z domku różne przedmioty i sprzęty.

Gdy mężczyźni zauważyli ją zaczęli uciekać. Kobieta zawołała swojego męża, któremu udało się dogonić jednego z włamywaczy, a ona w międzyczasie powiadomiła policjantów z Węgierskiej Górki. Mundurowi ustalili, że jeden z włamywaczy to 33-letni mieszkaniec powiatu żywieckiego. Wkrótce zatrzymali również jego o pięć lat młodszego kolegę.

Obaj usłyszeli już zarzuty. Wartość rzeczy, które wynieśli z domku do kwota ponad 5,5 tysiąca złotych. Za popełnione przestępstwo grozi im kara nawet 10 lat więzienia.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy