Wypadek na DK52, wezwano śmigłowiec ratowniczy

Region, Bielsko-Biała, Na sygnale, Wiadomości, 25.06.2019 15:03,
Na miejscu lądował śmigłowiec ratowniczy.
Wypadek na DK52, wezwano śmigłowiec ratowniczy

We wtorek (25.06) o godzinie 13.30 w Bulowicach na ulicy Bielskiej /DK 52/ doszło do wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalili policjanci doszło do zderzenia samochodu marki Ford, którym kierował 22 – letni mieszkaniec Andrychowa z samochodem marki Peugeot, którym kierowała 44 – letnia mieszkanka Gminy Kęty.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała w postaci poważnego urazu nogi oraz ogólnych potłuczeń doznała kierująca peugetem, która została zabrana z miejsca zdarzenia helikopterem medycznym.

Natomiast ani podróżujący z kobietą 9 – letni syn, ani kierowca oraz troje pełnoletnich pasażerów forda nie doznało poważniejszych obrażeń ciała. Aktualnie przechodzą badania.

W miejscu gdzie doszło do wypadku nadal trwają czynności policyjne. Po godzinie 15:00 wprowadzono ruch wahadłowy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy