Zaginęła mieszkanka

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 31.05.2023 08:35,
Zaginęła mieszkanka
Policjanci z Komisariatu Policji w Rajczy poszukują zaginionej 79-letniej Bronisławy Głębockiej. Dzisiaj około godziny 7.00 pracownicy zakładu pielęgnacyjno-opiekuńczego w Złatnej poinformowali policjantów z Komisariatu w Rajczy o nieobecności pensjonariuszki. Jak wynika z zapisu kamer monitoringu, kobieta wczoraj około godziny 20.30 oddaliła się z placówki. Policjanci prowadzą jej poszukiwania, w które zaangażowane zostały również pozostałe służby w tym ratownicy GOPR, strażacy z PSP oraz OSP.

Rysopis zaginionej: wiek z wyglądu około 80 lat, wzrost około 160 cm, włosy krótkie siwe. W chwili zaginięcia ubrana była w kombinezon jednoczęściowy koloru niebieskiego oraz zielony sweter.

Osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jej pobytu proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Rajczy pod numerem telefonu 47 85 727 10 lub z najbliższą jednostką policji pod numerem telefonu alarmowego 112.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy