Co się wydarzyło w Czańcu?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 23.05.2023 21:12,
Policja wyjaśnia sprawę.
Co się wydarzyło w Czańcu?
Policja będzie wyjaśniać sytuację, jaka miała miejsce we wtorek (23.05) wieczorem w Czańcu na ulicy Kościelnej. Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem, skasował ogrodzenie i "wylądował" w ogródku, na prywatnej posesji. Samochód należy do znanego w Andrychowie sportowca, kulturysty Jacka Ratusznika.


Okazało się, że Jacek Ratusznik oddał we wtorek rano auto do serwisu. Miał go odebrać w piątek. Zatem kto kierował pojazdem i dlaczego auto znalazło się ono w Czańcu, gdzie uczestniczyło w kolizji?

Jacek Ratusznik jest w szoku, że auto które miało być w serwisie, uczestniczyło w wieczornej kolizji i było w ogóle użytkowane w czasie, kiedy powinno być w serwisie.

- Zgłosiłem sprawę na policję. Policjanci wyjaśniają kto i dlaczego jeździł moim samochodem, kiedy powinien on być w serwisie, i wszystkie okoliczności tego zdarzenia - mówił nam we wtorek wieczorem Jacek Ratusznik, wezwany na miejsce zdarzenia. Zbulwersowany całą sytuacją zapowiada, że tak tej sprawy nie zostawi.

Nieoficjalnie dowiadujemy się, że osoba, która kierowała samochodem J. Ratusznika została już ustalona.

Do tematu powrócimy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy