reklama

Zarzuty dla kierowcy firmy spedytorskiej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 05.01.2023 09:57,
Zatrzymany kierowca firmy spedytorskiej i jego żona usłyszeli już zarzuty.
Zarzuty dla kierowcy firmy spedytorskiej
Śledczy z Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej zajmujący się zwalczeniem przestępczości gospodarczej prowadzili postępowanie przeciwko kierowcy firmy spedytorskiej.


Policjanci ustalili, że przewożąc w grudniu 2022 roku sprzęt narciarski z Włoch do Polski, skradł on jeden z transportowanych kartonów, który zawierał kaski narciarskie, gogle oraz czapki warte łącznie ponad 8 tysięcy złotych. Następnie wspólnie ze swoją żoną wystawił ten sprzęt do sprzedaży na jednym z portali internetowych.

Podjęte przez śledczych działania, doprowadziły do ustalenia sprawców, u których w trakcie przeszukania znaleźli skradzione rzeczy. Kierowca i jego żona zostali zatrzymani. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, natomiast jego małżonka zarzut paserstwa. Za popełnione przestępstwa grozi im teraz do 5 lat więzienia.

źródło: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy