Zawalił się dach hali

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 19.12.2022 08:44,
Na szczęście nikomu nic się nie stało.
Zawalił się dach hali
Pięć jednostek straży pożarnej prowadziło w niedzielę (18.12) działania, w związku z zawaleniem się dachu hali magazynowej służby drogowej w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Norberta Barlickiego, w której magazynowana była sól drogowa.


Pod zawalonym dachem znajdował się pojazd (ładowarka do soli). Z informacji uzyskanych od kierownika zmiany ustalono, że podczas zdarzenia, nikt nie przebywał wewnątrz magazynu.

- Działania ratowników polegały na przeszukaniu hali, przekopaniu zwałów śniegu, które wpadły do wnętrza w wyniku rozerwania brezentowego poszycia dachu, sprawdzeniu miejsc, gdzie mogłyby ewentualnie przebywać jakieś osoby kamerami termowizyjnymi - nikogo nie odnaleziono, brak osób poszkodowanych. Na tym działania zakończono. Dalsze czynności wyjaśniające prowadzi policja - informuje Komenda Miejska PSP w Bielsku-Białej.

źródło: PSP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy