Bielsko-Biała nie straci welkiej imprezy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 31.05.2020 08:57, PAN
Nie ma jeszcze potwierdzonej w 100 procentach trasy tegorocznego Tour de Pologne, wiadomo jednak, że kolarze nie pominą Bielska-Białej
Bielsko-Biała nie straci welkiej imprezy

Czesław Lang, dyrektor TdP, zapowiadał, że skoro wyścig z powodu pandemii musi być krótszy o dwa dni, to z konieczności do kilku miast nie dojedzie. Te ośrodki, które zostaną pominięte mają gwarancję, że największy polski wyścig kolarski zawita do nich w kolejnej edycji.

Wiadomo jednak nie od dziś, że Czesław Lang działa profesionalnie, ma też sentyment do historii swojej ojczyzny. W 100-lecie urodzin Jana Pawła II trudno, by pominąć Wadowice. Skoro "Tu wszystko się zaczęło", to także rozpocznie się trzeci etap Tour de Pologne - dokładnie 7 sierpnia. Kolarze przejadą także tego dnia przez Bielsko-Biała, które jak Kraków ma podpisana wieloletnią umowę na organizację tej wspaniałej imprezy.

Dokładny przebieg trasy podany zostanie wkrótce, jedno jest za ro pewne już dziś, że na starcie stanie cała światowa czołówka, bo polski narodowy wyścig będzie pierwszym po pandemii. Warto to zobaczyć.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama