Brak zaufania czy polityczna gra?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 13.08.2021 16:07, PAN
PSL zapowiedział w piątek złożenie wniosku o wotum nieufności wobec ministra rolnictwa i rozwoju wsi Grzegorza Pudy.
Brak zaufania czy polityczna gra?

Podczas konferencji ludowców w Sejmie poseł Stefan Krajewski ocenił, że przez ostatnie 10 miesięcy minister rolnictwa i rozwoju wsi Grzegorz Puda nic nie zrobił. "Nic nie robi dla polskiego rolnictwa, nic nie robi dla wsi" - stwierdził. "Ciągle słyszymy, że rząd pracuje, przygotowujemy ustawy, popracujemy nad tym, ale efektów żadnych nie widać" - dodał.


Wystarczy rzut oka, by stwierdzić, że minister jest aktywny promuje w terenie innowacyjne rozwiązania dla polskiej wsi. O wszystkim jednak zadecyduje arytmetyka sejmowa, do tej pory koalicji rządzącej udawało się skutecznie odpierać podobne inicjatywy wobec kierujących innymi resortami.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy