Chemik głównym faworytem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 17.09.2020 12:10, PAN
Dziś w Łodzi rozpoczyna się nowy sezon w siatkarskiej Tauron Lidze Kobiet. W gronie najlepszych klubów w kraju jest BKS Stal Bielsko-Biała.
Chemik głównym faworytem
Beskidzianki zagrają swój mecz w piątek, także w Łodzi, ale z ŁKS. W wielu zespołach zaszły poważne zmiany, największe w bielskiej drużynie, w której zostało zaledwie kilka siatkarek z poprzedniego sezonu. Dlatego trudno powiedzieć, na co stać zespół, na pewno jego celem jest awans do play-off, czyli najlepszej ósemki ligi. Tuż przed startem rozgrywek udało się pozyskać sponsora strategicznego, którym została firma Aqua.

Głównym faworytem rozgrywek są obrończynie tytułu Chemik Police, choć zapewne jak przed rokiem szyki tej drużynie będzie chciał pokrzyżowac ekipa z drugiego końca kraju, a więc Developress Rzeszów.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy