reklama

Dwie gminy zlikwidują bariery

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, MAGAZYN, Wiadomości, 30.09.2021 20:48, PAN
W siedzibie Starostwa Powiatowego w Żywcu odbyło się podpisanie umów na realizację projektów związanych z likwidacją barier dla osób niepełnosprawnych.
Dwie gminy zlikwidują bariery

W ramach podpisanych umów Urząd Gminy Milówka otrzymał środki w wysokości 21 445,43 zł. na modernizację budynku Urzędu Gminy Milówka poprzez wykonanie podjazdu oraz toalety przystosowanej do potrzeb osób niepełnosprawnych. Natomiast Urząd Gminy Świnna otrzymał środki w wysokości 105 000,00 zł. na zakup samochodu przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.

Środki na realizację w/w projektów zostały pozyskane przez Powiat Żywiecki z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy