Mikroprzędsiębiorcy mogą składać wnioski

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 06.04.2020 15:16, PAN

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu informuje, że z dniem 3 kwietnia 2020r. rozpoczął się nabór wniosków o udzielenie pożyczki na pokrycie bieżących kosztów prowadzenia działalności gospodarczej mikroprzedsiębiorcy w ramach „Tarczy Antykryzysowej 2020".

Mikroprzędsiębiorcy mogą składać wnioski

Powyższy nabór realizowany będzie na podstawie ustawy z dnia 2 marca 2020r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID 19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych.

Pożyczka może być udzielona maksymalnie do kwoty 5000,00 zł. Wnioski można składać elektronicznie przez platformę praca.gov.pl lub w formie papierowej. Wypełniony wniosek można wrzucić do przygotowanej w holu Urzędu Pracy w Żywcu skrzynki w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-13 oraz za pośrednictwem tradycyjnej poczty.

Wnioski będą rozpatrywane do wysokości posiadanych przez urząd środków. Wnioski niekompletne, nieprawidłowo wypełnione lub złożone w innej formie pozostaną bez rozpatrzenia. Wnioski można pobrać ze strony Powiatowego Urzędu Pracy w Żywcu, tel. 33 47 57528, 33 4757560.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy