Milion złotych wzmocni kluby

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Sport, Wiadomości, 23.07.2021 13:16, PAN
Milion złotych w ramach drugiej edycji Programu Klub i dodatkowe 200 tysięcy w formie grantów przekazano klubom z Województwa Śląskiego, reprezentującym niemal wszystkie dyscypliny sportowe.

Milion złotych wzmocni kluby

W drugiej edycji Programu Klub finansowe wsparcie w kwocie 800 tysięcy złotych otrzymało 87 klubów. W konkursie grantowym z kolei rozdysponowano kwotę 200 tys. zł. Otrzymały je 23 kluby. Kluby pieniądze te mogą przeznaczyć na opłacenie pracy trenerów, sprzęt, przygotowania do sezonu podczas obozów.


W Programie Grant 2021 wsparcie otrzymały m.in.: Stowarzyszenie Integracyjne Eurobeskidy w Łodygowicach, GLKS Wilkowice, Towarzystwo Sportowe United Żywiec, w w Programie Klub 2021: LITS Meble Anders Żywiec, GKS Radziechowy Wieprz, Góral Żywiec, Sokół Szczyrk i UMKS Trójka Czechowice-Dziedzice.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama