Może właśnie Twój projekt zyska uznanie?

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Kultura - Rozrywka, Sport, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 08.04.2021 07:38, PAN
Rusza nabór wniosków do III edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego. Do wydania jest aż 10 milionów złotych!
Może właśnie Twój projekt zyska uznanie?
Nabór wniosków trwa do 16 maja. Środki zostały podzielone na dwie pule EKO - projekty związane z ekologią i REGIO - na pozostałe. Solidarnie na każdą pulę przeznaczono pięć milionów.

- Mocny akcent stawiamy na wspieranie projektów służących ekologii. Zachęcam mieszkańców do aktywności i realizowania pomysłów, które wpłyną na rozwój regionu - namawia marszałek województwa Jakub Chełstowski.

Mieszkańcy będą mogli zgłaszać zadania o różnym charakterze, mieszczące się w granicach zadań własnych województwa. Ustalono wcześniej kwoty dla siedmiu subregionów, i tak rejon cieszyńsko-żywiecko-bielski na realizacje zadań REGIO ma przyznane 750 tysięcy złotych. Aby zgłosić zadanie, nalezy pobrać wniosek ze strony Urzędu Marszałkowskiego i dostarczyć go do 16 maja (można do zrobić pocztą lub drogą elektroniczną). Konieczna jest lista poparcia wniosku oraz ewentualnie zgoda władającego obiektem lub terenem na realizację zadania.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy