Promują regionalne marki

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Kultura - Rozrywka, Gospodarka, MAGAZYN, GOTUJ Z..., Wiadomości, 14.10.2021 17:31, PAN
Trwa nabór do katalogu produktów i usług eksportowych Made inSilesia

Promują regionalne marki

Śląskie Centrum Obsługi Inwestora i Eksportera działające w ramach struktury organizacyjnej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego przygotowuje katalog „Made inSilesia”, stanowiący spis produktów eksportowych województwa śląskiego.

Opracowanie zostanie przygotowane w polskiej i angielskiej wersji językowej. Katalog ukaże się w wersji drukowanej oraz zostanie opublikowany w formacie pdf na stronie internetowej ŚCOIE. Celem wydawnictwa jest prezentacja potencjału gospodarczego województwa śląskiego, jak również promocja firm oraz produktów i usług eksportowych z naszego regionu. Katalog będzie rozpowszechniany podczas spotkań oraz międzynarodowych wydarzeń takich jak targi, wystawy, konferencje, fora gospodarcze i misje handlowe. Zostanie ponadto przesłany do regionów partnerskich Województwa Śląskiego, do polskich i zagranicznych placówek dyplomatycznych oraz Zagranicznych Biur Handlowych. Umieszczenie wizytówki firmy w katalogu oraz jej promocja są bezpłatne.

Warunkiem wpisu do katalogu jest rejestracja firmy na terenie województwa śląskiego. Liczba firm, które mogą być promowane, jest ograniczona. O umieszczeniu wizytówki firmy w katalogu decyduje kolejność poprawnie przesyłanych zgłoszeń. Szczegółowe informacje dotyczące sposobu przygotowania wizytówki firmy w katalogu zamieszczono na stronie invest-in-silesia.pl. Termin na przesłanie formularza, oświadczenia oraz materiałów graficznych mija 22 października 2021 roku.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy