Replika pucharu dla prezydenta

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 30.01.2021 13:10, PAN
Prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski przyjął u siebie siatkarską drużynę BBTS Bielsko-Biała
Replika pucharu dla prezydenta
Spotkanie rozpoczęło się od filmu z dotychczasowych sukcesów – zwycięstw ligowych, zdobycia Pucharu Polski Tauron 1. Ligi oraz zdobycia pucharu im. Lecha Kaczyńskiego w turnieju PKN Orlen Volley Cup. Oprócz podsumowania sportowego zamieściliśmy także informacje o wynikach marketingowych za poprzedni 2020 rok. Nasz klub „wypracował” łączny ekwiwalent reklamowy dla naszych sponsorów i partnerów o wartości ponad 6 milionów złotych. Cieszymy się z tego bardzo i dziękujemy za zaufanie, którym darzą nas nasi sponsorzy – mówi Mirosław Krysta, prezes BBTS.

Po projekcji filmu głos zabrał prezes Krysta, który dziękując za wsparcie ze strony Gminy Bielsko-Biała wręczył prezydentowi Klimaszewskiemu pamiątkową replikę pucharu TAURON 1. ligi oraz piłkę z podpisami siatkarzy i sztabu szkoleniowego. Wkrótce prezydent podziękował graczom BBTS za fantastyczne reprezentowanie Bielska-Białej na ogólnopolskich boiskach. - Gratuluję pucharu, gratuluję również miejsca w lidze. Cały czas trzymamy za was kciuki. Mamy wielką szansę na wejście do Plusligi. To będzie nie tylko wasz sukces, ale również sukces całego miasta. Jeżeli powstała taka drużyna, która jest prawdziwym zespołem, myślę, że warto to kontynuować w następnych sezonach. Dziękuję za te sukcesy i proszę o następne. Jest to promocja dla miasta i bardzo to doceniamy – mówił prezydent Jarosław Klimaszewski.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy