Samorządowcy z Podbeskidzia przeciwko wyborom w maju

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Wiadomości, 01.04.2020 16:10, fot. Jacek Kachel
Wójtowie, burmistrzowie i prezydent mówią jednym głosem.
Samorządowcy z Podbeskidzia przeciwko wyborom w maju

Dwie duże organizacje samorządowe – Śląski Związek Gmin i Powiatów, którego członkiem jest Bielsko-Biała, oraz Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Subregionu Południowego Województwa Śląskiego AGLOMERACJA BESKIDZKA, któremu przewodniczy prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski - wydały równolegle stanowiska w sprawie zaplanowanych na 10 maja br. wyborów prezydenckich.

Samorządowcy apelują o przesunięcie terminu wyborów, podkreślając przede wszystkim, że ich przeprowadzenie w maju może być niebezpieczne dla zdrowia i życia wyborców.

Śląski Związek Gmin i Powiatów zrzesza 140 jednostek samorządu terytorialnego z województwa śląskiego, zaś do Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Subregionu Południowego Województwa Śląskiego AGLOMERACJA BESKIDZKA należy 41 samorządów.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy