Starostwo Powiatowe w Żywcu wprowadza ograniczenia

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Gospodarka, Wiadomości, 14.03.2020 15:50, PAN
Starostwo Powiatowe w Żywcu ogranicza kontakt z mieszkańcami
Starostwo Powiatowe w Żywcu wprowadza ograniczenia

W związku z rozwojem sytuacji zagrożenia epidemiologicznego w kraju, działając w oparciu o zalecenia Prezesa Rady Ministrów i innych organów administracji rządowej, a także w trosce o życie i zdrowie mieszkańców oraz osób przyjezdnych podjęto w Starostwie Powiatowym w Żywcu decyzję o wprowadzeniu zmian w obsłudze klientów oraz Jednostek Organizacyjnych Powiatu Żywieckiego od 16 marca (najbliższy poniedziałek).

Przyjmowani będą wyłącznie klienci umówieni za pośrednictwem elektronicznego systemu rejestracji wizyty, co utrudni zwłaszcza dostęp do Wydziału Komunikacji, gdzie rejestrowane są pojazdy. Wydział Budownictwa zlokalizowany w Żywcu przy ul. Krasińskiego 13 będzie udzielał informacji o toczącym się postępowaniu telefonicznie przez osobę prowadzącą daną sprawę. W przypadku konieczności osobistego stawiennictwa (np. odbiór lub uzupełnienie dokumentów) prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny celem ustalenia terminu i godziny wizyty. W pozostałych wydziałach nakazuje się telefoniczny kontakt celem uzyskania informacji o możliwym sposobie załatwienia sprawy.

Dodatkowo w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców bieżąca obsługa klientów w Powiatowym Urzędzie Pracy w Żywcu oraz w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Żywcu odbywać się będzie wyłącznie na stanowiskach wyposażonych w szyby ochronne, a wszystkie osoby mogące stanowić potencjalne źródło zarażenia będą przed rozpoczęciem załatwiania spraw urzędowych wyposażani w maseczki chroniące urzędników i innych klientów Urzędu.

foto: facebook Andrzej Kalata

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy