Utrudnienia na moście w Milówce

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Gospodarka, Wiadomości, 16.05.2020 15:30, PAN
Kierowcy uważajcie na moście w Milówce (powiat żywiecki)
Utrudnienia na moście w Milówce

Starostwo Powiatowe w Żywcu informuje, że na podstawie przeprowadzonych oględzin przez służby Powiatowego Zarządu Dróg, a także opracowanej ekspertyzy technicznej mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1439S (km 1+360 ) w miejscowości Milówka, wystąpiła konieczność wprowadzenia ruchu wahadłowego na tym moście.

Zgodnie z ekspertyzą techniczną przedmiotowego mostu, należało wyłączyć południowy pas jezdni (od strony górnej wody) z użytkowania, a na północnym pasie wprowadzić naprzemienny ruch z ograniczeniem masy całkowitej pojazdów do 40 ton.

Z uwagi na powyższe, służby drogowe PZD wyłączyły z ruchu drogowego prawą stronę mostu, poprzez wydzielenie jej separatorami ruchu z umieszczeniem oznakowania pionowego wraz z sygnalizacją świetlną.

Wprowadzone zabezpieczenie zostanie utrzymane do czasu usunięcia zaistniałej przyczyny.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy