W czasie strajku nauczycieli urzędnicy mogą przychodzić do pracy z dziećmi

Region, Bielsko-Biała, Polityka, Wiadomości, 05.04.2019 13:01, p
Wszystko wskazuje na to, że zapowiadany bezterminowy strajk nauczycieli rozpocznie się w poniedziałek, 8 kwietnia
W czasie strajku nauczycieli urzędnicy mogą przychodzić do pracy z dziećmi
Rozmowy strony rządowej z ZNP nie przyniosły do tej pory efektów. Ponieważ nie ma kompromisu, strajk rozpocznie się 8 kwietnia (chyba że wcześniej zawarte zostanie porozumienie - strajk zostanie odwołany).

Co zrobić w dzieckiem, kiedy nauczyciele będą strajkować? Prezydent Bielska-Białej zareagował błyskawicznie. W piątek w południe poinformował, że w czasie strajku nauczycieli urzędnicy bielskiego ratusza i pracownicy miejskich instytucji mogą przychodzić do pracy z dziećmi.

- W związku z zapowiadanym przez nauczycielskie centrale związkowe strajkiem nauczycieli, który ma rozpocząć się 8 kwietnia bieżącego roku informuję, iż podjąłem decyzję, że w czasie trwania protestu pracownicy Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej oraz wszystkich instytucji i jednostek podległych bielskiemu samorządowi mogą przychodzić do pracy ze swoimi dziećmi.
Jednocześnie zachęcam wszystkich pracodawców z terenu Bielska-Białej, by - jeśli jest to możliwe - postąpili podobnie.

Prezydent Miasta Bielska-Białej

Jarosław Klimaszewski - czytamy w komunikacie UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy