W trosce o czystość miasta

Region, Żywiec, Polityka, Gospodarka, Wiadomości, 07.08.2019 14:33, PAN
W trosce o czystość miasta
Najpierw były zapowiedzi w kampanii wyborczej, że Żywiec ma być miastem po prostu czystym, a na pewno czystszym niż teraz. Był to jeden z powodów, dla których mieszkańcy ponownie zaufali burmistrzowi Antoniemu Szlagorowi. Ten zaczyna spełniać swoje obietnice i ostatnio często pokazuje się z różnego rodzajami przyborami pomagającym tę czystość utrzymać. Zgodnie z zasadą, że przykład idzie z góry.

Te działania sternika miasta spotkały się z odzewem, ale i tak popularnym dziś hejtem. Zarzucano, że w mieście brakuje śmietników. Burmistrz ze swoją świtą przeprowadził wizję lokalną, po której wskazał ponad 20 lokalizacji, w których wkrótce pojawią się kosze na odpadki. Na tym sprawa się jednak nie zamyka, bowiem każdy z mieszkańców, jeśli uważa, że jest konieczne miejsce na śmietnik, może najzwyczajniej burmistrza o tym powiadomić ze świadomością, że jego petycja zostanie rozpatrzona pozytywnie i to ze skutkiem niemal natychmiastowym.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy