Wspierajmy polskich przedsiębiorców

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 16.08.2021 17:16, PAN

Do 1 września br. można zgłaszać propozycje przedsiębiorców do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. W gronie instytucji wyróżnionych do zgłaszania kandydatów do nagrody znalazł się Związek Powiatów Polskich.


Wspierajmy polskich przedsiębiorców

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP to wyróżnienie gospodarcze, przyznawane raz do roku przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Inicjatywa w ciągu osiemnastu edycji zmieniała swoją formułę, jednak cel przyznawania nagród do dzisiaj pozostaje niezmienny - wspierać polskich przedsiębiorców i wyróżniać tych najlepszych.

Spośród zgłoszonych kandydatur wybrani zostaną laureaci w pięciu kategoriach głównych: Lider MŚP, Narodowy Sukces, Międzynarodowy Sukces, Odpowiedzialny Biznes oraz Firma Rodzinna, a także w dwóch kategoriach specjalnych: Badania+Rozwój oraz STARTUP.PL.

Prezydent RP może przyznać również nagrodę indywidualną dla osób wyróżniających się wybitnymi zasługami dla rozwoju polskiej gospodarki oraz dodatkową nagrodę - dla podmiotu, który wywarł istotny wpływ na rozwój przedsiębiorczości w Polsce.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy