Wymazobus w Żywcu i Czernichowie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 14.04.2020 22:54, PAN
Wymazobus w Żywcu i Czernichowie

Powiat Żywiecki dostrzegając pilną potrzebę udzielenia pomocy Śląskiemu Centrum Opieki Długoterminowej i Rehabilitacji „Ad-Finem” w Czernichowie zwrócił się z prośbą do Prezydenta Miasta Bielska-Białej oraz Starosty Bielskiego o wydzierżawienie zespołu pobierającego wymazy wraz z karetką. Dzięki uprzejmości bielskich samorządowców w środę w godzinach dopołudniowych pobrane zostaną wymazy od osób pozostających na kwarantannie w tym ośrodku.

- Serdecznie dziękujemy po raz kolejny kolegom samorządowcom za okazane wsparcie i wyrażamy swoją wdzięczność – powiedział Starosta Żywiecki Andrzej Kalata.

Organizacja bielskiego zespołu z karetką to wyprzedzenie w czasie szkolenia i przyjazdu żywieckiego zespołu powiatowego, którego zadaniem będzie również pobieranie wymazów od mieszkańców Powiatu Żywieckiego. Także w środę wymazobus, dzięki wsparciu lekarzy z żywieckiego szpitala, będzie obecny w Żywcu i na terenie powiatu. Zadanie to będzie realizowane w całości ze środków Starostwa.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy