Wyróżniono wybitnych sportowców

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 08.12.2021 12:30, PAN
W Miejskim Centrum Kultury w Żywcu odbyło się uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień Starosty Żywieckiego oraz Burmistrza Miasta Żywca przyznawane za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i wysokie wyniki sportowe uzyskane w 2020 roku.
Wyróżniono wybitnych sportowców

Nagrodami i wyróżnieniami zostało uhonorowanych 88 sportowców, 27 trenerów oraz dwa kluby sportowe. Nagrody i wyróżnienia wręczyli m.in. Starosta Żywiecki Andrzej Kalata i burmistrz Żywca Antoni Szlagor. Nagrody odebrali m.in.: łucznicy Natalia Leśniak, Klaudia Plaza, Sylwia Zyzańska i Woletta Myszor, narciarz Piotr Habdas i biathlonista Grzegorz Guzik. Wyróżniono także niepełnosprawnych tenisistów stołowych Tomasza Mikę i Wiolettę Kimlę oraz czołową biathlonistkę od ponad dwóch dekad Magdalenę Gwizdoń.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy