Zmiany w kolejowym rozkładzie jazdy

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Polityka, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 14.06.2021 11:00, PAN

W związku z pracami remontowo-modernizacyjnymi Zarządca infrastruktury – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. wprowadza trzecią korektę rozkładu jazdy obowiązującą w okresie od 13 czerwca do 28 sierpnia 2021 roku.


Zmiany w kolejowym rozkładzie jazdy

Latem 2021 roku nastąpi intensyfikacja prac realizowanych przez Zarządcę Infrastruktury PKP PLK S.A.. Roboty będą prowadzone w większości obszarów sieci komunikacyjnej. Do najważniejszych inwestycji realizowanych obecnie na liniach S1 Gliwice – Częstochowa, S5 Katowice – Zwardoń, S6 Katowice – Wisła Głębce, S3 Katowice – Kraków Główny oraz S8 Kluczbork – Oświęcim dołączą prace modernizacyjne na fragmentach linii S7 Katowice – Racibórz oraz S71 Katowice – Bohumín.

Dokładne godziny odjazdów oraz terminy kursowania pociągów dostępne są w Liniowym Rozkładzie Jazdy opublikowanym na stronie internetowej www.kolejeslaskie.pl oraz w internetowych wyszukiwarkach połączeń i na plakatach sporządzanych przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A., które są dostępne m.in. na dworcach kolejowych i peronach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy