Garażowa wyprzedaż w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 16.08.2023 11:51,
Sąsiedzka garażowa wyprzedaż wraca do Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała.
Garażowa wyprzedaż w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała
Będzie można sprzedać i kupić ubrania, zabawki, antyki oraz przedmioty kolekcjonerskie, rośliny, a także książki, biżuterię, akcesoria kuchenne czy sprzęty elektroniczne. Wydarzenie odbędzie się w sobotę 19 sierpnia w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421. Sprzedawców obowiązuje wcześniejsza rejestracja.


Udział w wydarzeniu może przynieść korzyści zarówno sprzedawcom, jak i klientom. Sprzedający dadzą „drugie życie” przedmiotom, których nie używają, a kupujący znajdą rzeczy, których poszukują w atrakcyjnych, niskich cenach. Wybieranie rzeczy z drugiej ręki sprawia, że otaczamy się wyjątkowymi przedmiotami, a także przyczyniamy się do zmniejszenia ilość odpadów, które trafiają na wysypiska śmieci. Sierpniowa garażowa wyprzedaż w Centrum Handlowym Auchan Bielsko-Biała odbędzie się w sobotę 19 sierpnia od godziny 9.00 do godziny 14.30.

Rejestracja dla sprzedawców:
Osoby, które chcą wziąć udział w majowym wydarzeniu jako sprzedawcy, muszą się zarejestrować. Można to zrobić do 17 sierpnia włącznie, wysyłając maila na adres [email protected] lub dzwoniąc pod numer 696 48 66 80. Zgłoszenie i wystawienie przedmiotów są bezpłatne.

Sprzedawcy muszą samodzielnie zatroszczyć się o wyposażenie stoiska i przynieść wieszaki lub stoliki, na których będą prezentować oferowane produkty.
Garażowa wyprzedaż odbędzie się pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielsko-Biała przy al. Bohaterów Monte Cassino 421 w Bielsku-Białej. Wstęp wolny.Informacja prasowa

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy