5 nokautów z rzędu - bielszczanin na ostatniej prostej w drodze po pas Oktagon MMA

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 01.08.2023 09:54, INFORMACJA PRASOWA
Robert Bryczek to nazwisko, o którym w ostatni weekend usłyszały całe Czechy, Słowacja oraz Polska.
5 nokautów z rzędu - bielszczanin na ostatniej prostej w drodze po pas Oktagon MMA
W piątek 28 lipca bielszczanin walczył w Pradze, na gali Oktagon 45. Aby pokonać jednego z najpopularniejszych słowackich zawodników, Samuela „Pirata” Krištofiča, potrzebował jedynie 56 sekund.

Przypomnijmy, że w maju bielszczanin walczył na gali Oktagon MMA 43 z Brytyjczykiem, Lee Chadwick’iem. Zakończył walkę również w pierwszej rundzie, nokautując przeciwnika. To spektakularne zwycięstwo Bryczka było jego 4 wygraną z rzędu. Niewielu wierzyło, że po raz kolejny pośle on swojego przeciwnika na deski już w pierwszej rundzie.

A jednak! Robert Bryczek udowodnił, że nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Starcie z „Piratem” trwało zaledwie 56 sekund. Krótką chwilę trwała wymiana ciosów, zanim Krištofič stracił równowagę po jednym z mocnych ciosów bielszczanina. Bryczek dopadł Słowaka w parterze, zasypując go gradem ciosów. Sędzia nie miał wyjścia i przewał walkę, ogłaszając TKO (technical knockout). Tym samym Robert poprawił swój spektakularny rekord. Warto zaznaczyć, że ostatnie 5 walk Bryczka trwało łącznie nieco ponad 7 minut.

To jednak nie koniec wrażeń dla polskich kibiców MMA. Emocje jeszcze nie zdążyły opaść, nim poznaliśmy kolejnego przeciwnika Roberta Bryczka. Po walce prezes organizacji zaprosił do klatki Patrika Kincla – aktualnego mistrza wagi ciężkiej, z którym Bryczek stanął twarzą w twarz. Tym samym wiemy już, że wkrótce bielszczanin zawalczy o pas kategorii średniej Oktagon MMA.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›