Gala Biznes Boxing Polska powraca do Bielska-Białej!

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 12.12.2023 08:44, INFORMACJA PRASOWA
Już w najbliższą sobotę, 16 grudnia, do Bielska-Białej powróci znana gala Biznes Boxing Polska. W tym roku celem zbiórki charytatywnej, towarzyszącej wydarzeniu, będzie uzupełnienie bazy sprzętowej GOPR Beskidy. Gościem honorowym wieczoru będzie Joanna Jędrzejczyk, która tego dnia poprowadzi seminarium MMA w klubie Impact.
Gala Biznes Boxing Polska powraca do Bielska-Białej!
Biznes Boxing Polska jest galą bokserską odbywającą się cyklicznie w największych miastach Polskich. Określana jest mianem organizacji „białych kołnierzyków”. To za sprawą samych zawodników, którzy nie są zawodowymi sportowcami.

W wielu przypadkach, przed podjęciem decyzji o udziale w wydarzeniu, nie mieli żadnej styczności z boksem. Dlatego organizatorzy, współpracują z lokalnymi klubami sportowymi, które w ciągu 8 tygodni, przygotowują chętnych do ich pierwszej w życiu potyczki na ringu. W Bielsku-Białej, jak co roku, odpowiedzialność za szkolenie przejmują trenerzy klubu Impact.


W trakcie przygotowań do pierwszej walki, uczestnicy działają także w celu charytatywnym. Każdy z nich otwiera własną zbiórkę na cel wspólny dla wszystkich. Celem tegorocznej gali Biznes Boxing w Bielsku-Białej jest wsparcie GOPR Beskidy. Za zebraną kwotę ratownicy zakupią między innymi specjalistyczne apteczki reanimacyjne – tzw. „R-1”, niezbędne w trakcie akcji ratunkowych na górskich szlakach.


Gala odbędzie się 16 grudnia w znanej wszystkim mieszkańcom miasta, Sali Redutowej w pasażu handlowym „Pod Orłem”. Wydarzenie ma charakter formalny. Jest szczególnie ważne nie tylko dlatego, że jest ostatnią galą Biznes Boxing Polska w tym roku, ale również ze względu na wyjątkowego gościa honorowego. Na widowni zasiądzie bowiem mistrzyni UFC, Joanna Jędrzejczyk.


INFORMACJA PRASOWA

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›