10 listopada otwarte zostanie lodowisko w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 26.10.2023 10:07,
BBOSiR zaprasza bielszczan na zajęcia nauki jazdy na łyżwach.
10 listopada otwarte zostanie lodowisko w Bielsku-Białej

Bielsko-Bialski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bielsku-Białej zapowiada, że kryte lodowisko przy ul Słowackiego zostanie otwarte już 10 listopada.

Z tej okazji BBOSiR zaprasza bielszczan na zajęcia nauki jazdy na łyżwach w pięciu krokach, start 15 listopada.

Oto kilka istotnych informacji dla chętnych, gdyż liczba miejsce na zajęciach jest ograniczona:
- Zajęcia dla dorosłych będą się odbywać w środy 15 listopada, 22 listopada, 29 listopada, 6 grudnia, 13 grudnia w godz. 20.30-21.45.
- Zajęcia dla dzieci i młodzieży w soboty18 listopada, 25 listopada, 2 grudnia, 9 grudnia i 16 grudnia w godz. 9.00-9.45.
- Koszt udziału w zajęciach:
- dla dorosłych - 100 zł
- dla dzieci i młodzieży - 75 zł.
- Opłata zawiera wstęp na lodowisko.

BBOSiR przekonuje: Warsztaty nauki jazdy na łyżwach w pięciu krokach to świetna okazja, aby nauczyć się jeździć na łyżwach lub doskonalić swoje umiejętności. Nasi doświadczeni instruktorzy przeprowadzą Was przez naukę jazdy na łyżwach tak, abyście byli pewnymi siebie na lodzie. Niech ta zima będzie dla Was czasem nauki i zabawy na lodowisku!
Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, zachęcamy do wcześniejszej rejestracji - [email protected] lub pod nr. Tel. 33 811 01 55

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›