Awantura domowa zakończona aresztem

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 23.10.2023 10:53,
Policjanci z Żywca zatrzymali 45-latka, który był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Tucholi. Mężczyzna wpadł podczas interwencji, którą…sam zgłosił.
Awantura domowa zakończona aresztem
Kilka dni temu dyżurny żywieckiej komendy policji odebrał zgłoszenie o nieporozumieniach, do jakich doszło pomiędzy domownikami w jednym z mieszkań w Żywcu.


Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Zastali tam zgłaszającego 45-latka. Mężczyzna poinformował ich, że pomiędzy nim, a domownikami doszło do kłótni. Policjanci porozmawiali ze stronami konfliktu i w ich obecności wszyscy doszli do porozumienia.

Jednak w czasie dalszych sprawdzeń okazało się, że 45-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Tucholi. Mężczyzna miał do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności. W towarzystwie policjantów opuścił budynek i trafił do aresztu.

źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy