30-latek odpowie za włamania do budynków

Region, Żywiec, Na sygnale, Wiadomości, 16.11.2023 14:34,
Policjanci z Wydziału Kryminalnego żywieckiej Komendy Policji zatrzymali 30-latka, który na terenie miasta włamywał się do budynków gospodarczych.
30-latek odpowie za włamania do budynków
W ostatnim czasie na terenie Żywca dochodziło do włamań i kradzieży. Policjanci z wydziału kryminalnego analizowali każdy ślad i informację mogącą naprowadzić ich na sprawcę tych przestępstw. Dzięki temu wpadli na trop 30-latka. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Jak wynika z materiałów sprawy, 30-latek nie tylko włamywał się, ale również ukradł rower wartości około tysiąca złotych, a także kartę bankomatową, którą płacił jak swoją. Po tym, jak usłyszał zarzuty został doprowadzony do prokuratury, gdzie prokurator objął go policyjnym dozorem. Wszystkich przestępstw dopuścił się w warunkach recydywy, dlatego też grozi mu wyższy wymiar kary.

źrodło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy