Na osiedlu rosną góry śmieci

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 26.01.2021 12:46, DK
Chodzi o przyblokowy śmietnik przy ulicy Bartniczej 10, góry śmieci rosną i rosną. Czy ktoś w końcu zajmie się tym śmierdzącym problemem?
Na osiedlu rosną góry śmieci

Zdjęcia zamieszczone na Spotted: Bielsko-Biała które widzicie, pokazują smutny obraz polskiej rzeczywistości. Ktoś nie dopilnował terminu wywozu śmieci, lub ten śmietnik pozostał po prostu pominięty. Bez względu na okoliczności, śmieci walają się po całym osiedlu i jak opisuje autor zdjęć „ptaki, koty i psy zrobiły sobie karmnik”.

Mieszkańcy również skarżą się na walające się wszędzie śmieci i nieczystości. Mimo, że odpady są posegregowane, nie wygląda to dobrze. Pojemniki na śmieci są przepełnione.

Wywozem odpadów na terenie Bielska-Białej zajmuje się SUEZ Bielsko-Biała Spółka Akcyjna .Mieszkańcy w 2020 roku musieli płacić 26 zł za 1 mieszkańca nieruchomości. Mimo galopujących podwyżek, mieszkańcy w 2021 roku zapłacą tyle samo za wywóz odpadów ile w roku ubiegłym.


foto: fb / Spotted: Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy