Zagrają w wojewódzkim finale

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 26.01.2021 05:33, PAN

Od kilku tygodni w całym województwie trwają halowe rozgrywki Interhall o Puchar Prezesa Śląskiego Związku Piłki Nożnej, które są eliminacją do Pucharu Prezesa PZPN.


Zagrają w wojewódzkim finale
W miniony weekend zakończyły się rozgrywki o mistrzostwa w poszczególnych podokręgach, teraz czeka nas wojewódzki finał w Olsztynie koło Częstochowy, który wyłoni finalistów etapu ogólnopolskiego. W kategorii U-11 i U-12 do Warszawy pojadą tylko zwycięzcy. Jest o co walczyć, bo nagrody funduje PZPN, a wręczy je osobiście prezes Zbigniew Boniek.

W kategorii U-11 do finału awansowały: BTS Rekord Bielsko-Biała, AP Team Gliwice, GKS GieKSa Katowice, UKS Ruch Radzionków, a w kategorii w kategorii U-12: United Żywiec, Górnik Zabrze, APN GKS Tychy i Skra Częstochowa.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›