Paraliż urzędu gminy przez koronawirusa? Władze dementują

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 17.06.2020 20:21,
To był jednostkowy przypadek, urząd pracuje normalnie - zapewniają władze Porąbki.
Paraliż urzędu gminy przez koronawirusa? Władze dementują

Władze gminy Porąbka wydały oświadczenie w sprawie nieprawdziwych informacji, jakie przekazywane są przez niektórych mieszkańców.

Poniżej treść tego oświadczenia:

Szanowni Państwo,

w związku z nieprawdziwymi informacjami o rzekomym paraliżu pracy urzędu gminy, spowodowanym potwierdzonym przypadkiem koronawirusa wśród pracowników samorządowych, informujemy, że urząd gminy pracuje zgodnie z wcześniejszymi założeniami organizacyjnym:

-Kasa urzędu czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 13.00;

-Skargi i wnioski (w sprawach niecierpiących zwłoki) przyjmowane są przez Wójta Gminy Porąbka lub upoważnioną przez niego osobę we wtorki w godzinach od 13.00 do 15.00 - wyłącznie po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty;

-Interesanci przyjmowani są przez pracowników urzędu w holu zlokalizowanym przy wejściu do budynku urzędu oraz pomieszczeniu Biura Obsługi Interesanta.

- Pomieszczenia urzędu nie są dostępne dla Interesantów - nie dotyczy Urzędu Stanu Cywilnego, Referatu Spraw Obywatelskich

- Interesanci są obsługiwani pojedynczo, przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

Jednocześnie uspakajamy, że pracownik urzędu, u którego stwierdzono koronawirusa, od kilkunastu dni przebywa na urlopie. Wcześniej miał ograniczony kontakt z Interesantami. Nie ma mowy o ognisku zakażeń, a o jednostkowym przypadku. Dla działań profilaktycznych, pozostali pracownicy, mający bliski kontakt z chorym odbywają kwarantannę.

W trosce o bezpieczeństwo Interesantów oraz pracowników urzędu, budynek został zdezynfekowany.

Szanowni Państwo,

apelujemy do wszystkich osób odwiedzających urząd o stosowanie się do wytycznych oraz zalecanych działań zapobiegających zagrożeniu epidemiologicznemu COVID-19 GŁÓWNEGO INSPEKTORATU SANITARNEGO i innych instytucji.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy