Potrzebujesz pomocy przy przeprowadzce? Sprawdź ofertę firmy Zontek

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 08.08.2022 13:10, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zmiana miejsca zamieszkania czy lokalizacji firmy to wielkie przedsięwzięcie, które wymaga nie tylko świetnego zorganizowania, ale także sporej ilości cierpliwości oraz czasu. Często bez fachowej pomocy przeprowadzki zamieniają się w prawdziwy koszmar, a zbudowany misterny plan sypie się jak domek z kart. Podpowiadamy, dlaczego warto skorzystać z usług fachowej firmy przeprowadzkowej Zontek i w jakich sytuacjach najlepiej postawić na profesjonalną pomoc.
Potrzebujesz pomocy przy przeprowadzce? Sprawdź ofertę firmy Zontek

Zontek - przeprowadzki realizowane już od ponad 15 lat

Ponad piętnaście lat pracy w branży przeprowadzek to tysiące zleceń, które wymagają świetnej organizacji, sprawnej pracy w zespole i wypracowanych działań. Firma przeprowadzkowa Zontek oferuje nie tylko transport mebli, ale także pełen zakres prac, które sprawiają, że klienci firmy polecają ją kolejnym osobom potrzebującym wsparcia w przeprowadzkach.

Gdzie można skorzystać z pomocy firmy Zontek?

Ekipa firmy Zontek organizuje przeprowadzki na terenie całego Śląska, a zawężenie lokalizacji właśnie do tego rejonu, pozwala jeszcze lepiej i sprawniej wykonywać oferowane usługi. Doskonała znajomość topografii, wiedza, gdzie zaparkować i jak poruszać się po mieście znacznie ułatwiają i usprawniają każdą przeprowadzkę, dlatego firma Zontek, która swoją siedzibę ma w Jaworzu pod Bielskiem-Białą, rzadko decyduje się na organizację przeprowadzek poza rejonem Śląska.

Jakie usługi świadczy firma przeprowadzkowa Zontek?

  • Przeprowadzki domów

Przeprowadzka do nowego domu to nie lada wyzwanie - ilość rzeczy do przewiezienia niejednokrotnie zaskakuje samych domowników, szczególnie jeśli wcześniej zamieszkiwali dom, który posiadał pomieszczenia typu piwnica, strych czy garaż. To tam najczęściej przechowywane są przedmioty, które przy przeprowadzce spędzają domownikom sen z powiek. Pomagamy w ich opróżnianiu, a także utylizacji niepotrzebnych przedmiotów, dokładanie zabezpieczając to, co przyda się w nowym domu: meble, sprzęt AGD, rzeczy osobiste - ich bezpieczny transport to setki lub tysiące zaoszczędzonych pieniędzy, które z pewnością przydadzą się świeżo upieczonym właścicielom nowego domu.

  • Przeprowadzki mieszkań

Firma przeprowadzkowa Zontek z powodzeniem zajmuje się przeprowadzkami mieszkań, doskonale znając sposoby na trudności w poruszaniu się w wąskich korytarzach lub w blokach bez windy. Niewielkie kawalerki nie pomieszczą zbyt wielu rzeczy, lecz trudna infrastruktura mieszkań w blokach sprawia, że zadanie to wymaga odpowiednich umiejętności, a także często i sprzętu, którym dysponuje firma Zontek.

  • Przeprowadzki firm

Przeprowadzki firm to zadanie dla profesjonalistów. Bez odpowiedniej wiedzy i doświadczenia zmiana lokalizacji firmy może zaburzyć całą pracę zespołu, a w najgorszym przypadku przyczynić się do utraty towaru, zniszczenia sprzętu biurowego czy uszkodzenia mebli. Przeprowadzki Zontek to fachowa ekipa, która, zanim przystąpi do działania, zapozna się z lokalizacją firmy, trasą, a także pozna ewentualne trudności, np. ilość przewożonego sprzętu, oferując także pomoc w jego ponownym zainstalowaniu na nowej siedzibie.

Dlaczego warto skorzystać z doświadczenia firmy Zontek?

Jedną z najważniejszych zalet współpracy z firmą Zontek jest elastyczne podejście do każdej przeprowadzki. Działania zawsze poprzedza wycena, która jest całkowicie darmowa i niezobowiązująca. Firma może realizować przeprowadzkę kompleksowo, zajmując się zarówno pakowaniem, wyniesieniem, transportem, wniesieniem mebli oraz sprzętu lub wykonując część usług, np. podejmując się samego transportu. Taka indywidualna realizacja usług pozwala jeszcze lepiej dopasować się do potrzeb klienta, zmniejszając przy tym koszty. Często w usłudze transportu realizowana jest dodatkowo pomoc w utylizacji niepotrzebnych przedmiotów czy sprzętu - firma Zontek doskonale orientuje się jak zrobić to legalnie, sprawnie i - co najważniejsze - w sposób bezpieczny dla środowiska.

Wiele osób już na początku błędnie oszacowuje swoje możliwości, myśląc, że organizacja przeprowadzki wymaga jedynie zorganizowania kilku osób do pomocy. W wielu przypadkach ich brak doświadczenia tylko dezorganizuje pracę, a ostatecznie i tak szukamy wsparcia profesjonalistów. Aby temu zaradzić i uniknąć niepotrzebnego stresu, warto skontaktować się z firmą przeprowadzkową Zontek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy