Pracownicy kolei linowej z koronawirusem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 12.05.2020 18:04, foto: Czantoria Kolej Linowa
Kierownictwo Kolei Linowej Czantoria w Ustroniu poinformowało, że w ostatnim czasie stwierdzono dwa przypadki zakażenia koronawirusem wśród pracowników ośrodka.
Pracownicy kolei linowej z koronawirusem
Od 7 maja kolej jest nieczynna do odwołania.


Zarząd Ośrodka wydał w tej sprawie oświadczenie.

„Natychmiast podjęliśmy wszelkie niezbędne i restrykcyjne procedury działania w ramach reżimu sanitarnego, jakie przewidziane są w tego typu sytuacjach przez przepisy obowiązującego prawa”. (...)

Ponadto, celem troski o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, już w kwietniu wprowadziliśmy restrykcyjne procedury reżimu sanitarnego i ochrony osobistej stosowane bez wyjątku przez wszystkich naszych pracowników” (...)

„Nie czekaliśmy ani chwili, aby podjąć te kroki, celem szacunku dla Państwa, dbając o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo, oraz o zdrowie naszych pracowników. Żaden z nich nie posiada wyniku pozytywnego i wszyscy odbywają kwarantannę zgodnie z przewidzianymi przepisami oraz zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Państwowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej”Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy