Przebudowa bielskiej ulicy - od 13 maja tymczasowa organizacja ruchu

Region, Bielsko-Biała, Gospodarka, Wiadomości, 12.05.2020 16:00,
Ważna informacja dla kierowców.
Przebudowa bielskiej ulicy - od 13 maja tymczasowa organizacja ruchu

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, że 13 maja 2020 r. na czas przebudowy ul. Jacka Malczewskiego w Bielsku-Białej (na odcinku od skrzyżowania z ul. Zofii Kossak-Szczuckiej do budynku nr 10) zostanie wdrożona tymczasowa organizacja ruchu (etap I), polegająca na wykonaniu przebudowy połowy jezdni ul. Jacka Malczewskiego wraz z przebudową chodników (strona lewa).

Na czas robót wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy w kierunku od skrzyżowania ul. Jacka Malczewskiego z ul. Józefa Chełmońskiego do skrzyżowania ul. Jacka Malczewskiego z ul. Aleksandrowicką.

- Prace drogowe prowadzone będą w taki sposób, aby umożliwić dojście oraz dojazd na istniejące, przyległe do ul. Jacka Malczewskiego parkingi - informuje MZD.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy