Remont jednak się przeciągnie

Region, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 20.08.2019 17:48, PAN
Remont jednak się przeciągnie
Niestety dwa miesiące to zbyt krótki okres czasu, by zrewitalizować całą linie kolejową z Żywca do Suche Beskidzkiej. Mimo, że prace były przygotowane odpowiednio wcześniej i zaczęły się 1 lipca, to z uwagi na opóźnienia trwającej modernizacji sieci trakcyjnej pociągi REGIO od września do połowy października będą obsługiwane Zastępczą Komunikacją Autobusową.

W terminie udało się wyremontować niemal wszystkie przejazdy kolejowe na tej trasie, na wiadukcie w Żywcu pojawiła się już nowa nawierzchnia kolejowa, a między Pewlą Wielką a Lachowicami kontynuowana jest wycinka drzew, które stwarzają bezpośrednie zagrożenie dla bezpieczeństwa ruchu kolejowego.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy