Ruszają wypłaty dodatku węglowego

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 23.09.2022 11:16,
Władze Bielska-Białej mają dobrą informacje dla wszystkich, którzy złożyli wniosek na tzw. dodatek węglowy.
Ruszają wypłaty dodatku węglowego

Na konto Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej wpłynęły pieniądze potrzebne do jego wypłacania. To kwota ponad 9,7 mln zł. Teraz sukcesywnie środki te będą sukcesywnie wypłacane.


Tym, którzy do tej pory nie złożyli lub też po nowelizacji ustawy o dodatkach znaleźli się w grupie posiadającej uprawnienia do starania się o dodatek, przypominamy, gdzie w Bielsku-Białej można złożyć taki wniosek.

Wniosek o tzw. dodatek węglowy można złożyć na jeden z poniższych sposobów:
• bezpośrednio w Dziale Świadczeń Rodzinnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej przy ul. Filarowej 50;
• na dzienniku podawczym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej przy ul. Karola Miarki 11;
• w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej przy placu Ratuszowym 6;
• za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bielsku-Białej;
• za pośrednictwem drogi elektronicznej - wówczas wniosek opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym lub uwierzytelnia z wykorzystaniem profilu zaufanego.

Wniosek jest dostępny na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej dodatek węglowy (www.mops.bielsko.pl)

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy