Spotkanie w sprawie ekospalarni w Bielsko-Biała

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 04.10.2021 14:18,
Na cykl spotkań z mieszkańcami dotyczących Instalacji Termicznego Przekształcania Odpadów zaprasza prezydent Bielska-Białej.
Spotkanie w sprawie ekospalarni w Bielsko-Biała

Najbliższe z takich spotkań odbędzie się 5 października o godzinie 16.00 w Bielskim Centrum Kultury. Kolejne zaplanowano na 16 listopada i 7 grudnia.

Spotkanie 5 października zacznie się o godzinie 16.00 emisją filmu informacyjno-edukacyjnego. Później dyrektor Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Poznania Katarzyna Kruszka-Pytlik wygłosi prelekcję na temat: Dlaczego w Poznaniu postawiliśmy na odzysk energii dla potrzeb ciepłownictwa? Od 16.30 do 16.45 wieloletnia radna Rady Miejskiej w Bielsku-Białej Grażyna Nalepa opowie o tym, czy ITPO dla Bielska-Białej to zagrożenie, czy szansa?

Od 16.45 do 17.10 stanowiska w sprawie Dlaczego jestem „za”, dlaczego jestem „przeciw” wygłoszą zaproszeni eksperci: Paweł Głuszyński - Towarzystwo na Rzecz Ziemi, dr inż. Piotr Manczarski - Politechnika Warszawska, Julia Rokicka - Partia Zieloni, Wrocław, dr. hab. inż. Sławomir Stelmach - Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla, Piotr Prochot - Zakład Gospodarki Odpadami S.A. w Bielsku-Białej.

Od 17.10 do 19.00 zaplanowano debatę - pytania mieszkańców do zaproszonych ekspertów.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy