Uwaga! Zmiany na bielskich ulicach

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 25.01.2020 11:00,
Uwaga! Zmiany na bielskich ulicach
Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej poinformował, że w dniu 27 stycznia 2020 r. na czas przebudowy ulicy Cieszyńskiej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wapienicką do skrzyżowania z ulicą Stanisława Skrzydlewskiego zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu. Zmiany będą polegały na wyłączeniu w/w odcinka z ruchu z jednoczesnym skierowaniem go na nowo wybudowany odcinek ulicy Czesława Tańskiego i dalej istniejącym odcinkiem ulicy Czesława Tańskiego do ulicy Stanisława Skrzydlewskiego i ulicy Cieszyńskiej.


Objazd wiąże się ze zmianą pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ulicy Czesława Tańskiego z ulicą Stanisława Skrzydlewskiego oraz ulicy Czesława Tańskiego z ulicą Trzech Diamentów (która będzie drogą podporządkowaną).

Na zamknięty odcinek ulicy Cieszyńskiej dopuszczony będzie jedynie dojazd do posesji. Natomiast dojazd do ulicy Wierzbowej wyznaczony będzie ulicami Wapienicką oraz Pieczarkową.

Ruch autobusów odbywał się będzie objazdem. Szczegółowe informacje pod linkiem: https://komunikacja.bielsko.pl/index.php/2020/01/22/zamkniecie-dla-ruchu-fragmentu-ulicy-cieszynskiej-od-27-stycznia/.

Z kolei od 23 stycznia 2020 r. został zamknięty dla ruchu wlot ulicy Juliana Tuwima w ulicę Żywiecką od strony ulicy Władysława Broniewskiego. Ruch pomiędzy odcinkiem ulicy Juliana Tuwima a ulicą Żywiecką będzie się odbywał ulicą PCK. Prace drogowe na zamkniętym fragmencie ulicy potrwają około miesiąca.

źródło: MZD Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy