Zmiany w strefie płatnego parkowania w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Gospodarka, Wiadomości, 18.07.2019 14:23, INFORMACJA PRASOWA
Zobaczcie komunikat Miejskiego Zarządu Dróg w tej sprawie.
Zmiany w strefie płatnego parkowania w Bielsku-Białej

SZANOWNI KIEROWCY!

OD 1 WRZEŚNIA 2019 R. NASTĄPIĄ ISTOTNE ZMIANY W SPOSOBIE WNOSZENIA OPŁAT ZA POSTÓJ W STREFIE PŁATNEGO PARKOWANIA W BIELSKU-BIAŁEJ.

Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej informuje, iż w związku z planowanym uruchomieniem z dniem 1 września 2019 r. systemu 55 sztuk parkomatów na obszarze strefy płatnego parkowania w Bielsku-Białej zostaną wprowadzone zmiany w sposobie wnoszenia opłat za postój pojazdów samochodowych. Najważniejszą z nich będzie brak możliwości wnoszenia opłat za parkowanie w terminie 14 dni od dnia postoju. Tym samym opłat tych nie będzie można wnosić: u inkasentów parkingowych, przelewem bankowym bądź w kasach Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej.

Ponadto od 1 września 2019 roku obowiązkiem każdego kierowcy będzie wniesienie opłaty za postój niezwłocznie po zaparkowaniu pojazdu w parkomacie bądź za pomocą aplikacji mobilnej (SkyCash, Mobilet).Niedopełnienie tego obowiązku będzie oznaczało, podobnie jak to ma miejsce w innych strefach płatnego parkowania w Polsce, naliczenie opłaty dodatkowej niezwłocznie po stwierdzeniu przez kontrolera postoju pojazdu bez ważnego biletu parkingowego.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej: www.parkowaniebielsko.pl, oraz w Dziale Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania MZD
pod nr telefonu (33) 472 60 00, e-mail: [email protected]


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy